Edhe Shqipëria në finale, ndiqni direkt performancën e Era Istrefit në ceremoninë përmbyllëse

480
Sigal

Zhvillohet në Luzhniki Stadium, në vigjilje të finales mes Francës dhe Kroacisë, ceremonia hapëse e ndeshjes së fundit të këtij Botërori “Rusi 2018”.

Capture

Pjesë e performancës fantastike do të jetë edhe këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, së bashku me Uill Smith dhe Niki Jam, që janë edhe këngëtarët e këngës zyrtare të kësaj Kupe Bote. Më poshtë, mund të ndiqni LIVE ceremoninë.

NDIQENI LIVE:

https://www.rtsh.al/rtsh-live/RTSH1-HD.html