E kërkon Reali, por Lewandowskit merr notën katastrofë në Kupën e Botës

322

Senegali ka marrë një fitore befasuese dhe shumë të rëndësishme përballë Polonisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin H të Kupës së Botës.

Vlen të theksojmë që Lewandowski ishte inekzistent në fushën e lojës.

“Bomberi” polak po kërkohet nga Reali që është gati të shpenzojë miliona euro por Lewandowski po bën një paraqitje të dobët në këtë Kupë Bote.

Sulmuesi i Bajernit mori notën 6.3.

Image

Image