E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, tregon barkun shtatzënë në FIFA Football Awards

787
Ajo mendohet se është në muajin e tetë të shtatzënisë me fëmijën e parë së bashku.
Georgina Rodriguez ka tregur barkun shtatzënë në FIFA Football Awards në Londër të hënën në mbrëmje, ku i dashuri i saj Cristiano Ronaldo fitoi çmimin si lojtari i vitit.
Georgina 22 vjeç, ka parakaluar përpara gazetarëve teksa është shfaqur me një fustan ngjyrë argjendi në shoqërinë e Cristiano Jr dhe të futbollistit të famshëm.


Sigal