E ardhmja, Bruno Fernandes: Do jem këtu për aq kohë sa klubi më dëshiron

15
Sigal

Bruno Fernandes është një nga emrat e lakuar për t’u larguar nga Manchester United. Për këte çështje, ka folur vetë mesfushori portugez, pas suksesit 3-2 ndaj Newcastle.

“Unë do të jem këtu për sa kohë që klubi të më dojë dhe klubi dëshiron që unë të jem pjesë e së ardhmes.

Nëse për ndonjë arsye ata nuk më duan, atëherë unë do të largohem” – tha ai. Futbollisti ka luajtur  34 ndeshje, ku ka realizuar10 gola dhe ka dhuruar 8 asiste.