Duka dhe Shakohoxha 3 shishe shampanje për 3 pikëshin

355
Fitorja e 3 pikëshit në tavolinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, ka gëzuar së tepërmi Presidentin e Federatës Shqiptare, Armando Duka.
Duka së bashku me Dritan Shakohoxhën, kanë “vrapuar” të marrin shishet e shampanjës, për të festuar vendimin e CAS.
Meqënëse kombëtarja kuq e zi fitoi 3 pikë, Duka me Shakohoxhën kanë marrë nga 3 shishe shampanjë për të festuar fitoren ndaj Serbisë.
“3 me akull, 3 pa akull. Këtu është festa” është komenti që shoqëron foton e postuar nga Shakohoxha.