Ditë zie për Ronaldon dhe partneren e tij, ndahet nga jeta personi shumë i dashur për çiftin!

566
Sigal

Pas akuzave për përdhunim, evazion fiskal dhe humbjes me Atalantën, në shtëpinë e sulmuesit portugez ka pllakosur zija pasi është ndarë nga jeta vjehrri i tij, babai i Georginas.

Jorge Eduardo Rodriguez Gorjon, ish-trajneri futbolli, ka ndërruar jetë në moshën 70 vjeçare, teksa prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë.

Dy vite më parë ai pësoi ishemi në tru, ndërsa gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua me kalimin e kohës. Pak ditë më parë, Georgina së bashku me motrës e sajë Ivana, ishin në Argjentinë për t’i qëndruar pranë babit të tyre.