CR7 siç nuk e keni parë asnjëherë, portugezi shfaqet protagonist edhe në “TikTok”

66
Sigal

Kristiano Ronaldo nuk është i pasionuar vetëm pas futbollit. Sulmuesi portugez duket se ka dhe një tjetër talent të fshehur në kërcim.

Një video e postuar nga mbesa e tij, Alisia Averio, shfaqet 5-herë fituesi i Topit të Artë duke regjistruar një kërcim për në platformën “TikTok”.

Kjo video u bë menjëherë virale në rrjet, duke marrë vëmendjen edhe të shumë mediave.