Bukuroshja superseksi i vë “flakën” rrjetit me fotot që mban veshur fanellën e Milanit

909
Sigal

Milani po kalon një moment të vështirë në Seria A, teksa me shumë mundësi do të mbeten jashtë Championsit për sezonin e ardhshëm.

Për t’i dhënë një shtysë më shumë futbollistëve kuqezi dhe bomberit Piatek, ka menduar Claudia Romani, që së bashku me Daisy Jae kanë shkuar në plazhet e Miami duke ekspozuar fanellën me numër 19.