Befasia e madhe! Kjo është nota për Neymarin, ja lojtari më i mirë

593
Sigal

Brazili është kualifikuar në çerekfinale pasi që ka mposhtur Meksikën më rezultatin 2-0.

Golat për “Selecaot” u shënuan fillimisht nga Neymar dhe në fund të takimit Firmino.

“Whoscored” ka befasuar të gjithë pasi asnjëri prej tyre lojtarëve nuk ka marrë notën më të lartë.

Ishte Willam ai i cili mori vlerësimin më të lartë 9.3, ndërsa Neymar 8.6.

Image

© SYRI.net