Bayern Munich në vështirësi, Oliver Kahn tregon të ardhmen e Nagelsmann

79
Sigal

Oliver Kahn, CEO i Bayern Munich, nuk është i kënaqur me rezultatet e fundit të bavarezëve, por për momentin nuk bëhet fjalë që trajneri Julian Nagelsmann të preket.

“Nuk po flasim me asnjë trajner tjetër. Ne kemi besim te Nagelsmann. Natyrisht që nuk jemi të kënaqur dhe të gjithë jemi në humor të keq.

Po mendojmë vetëm për ndeshjen e radhës me Bayer Leverkusen”, tha Kahn për “Sky Sport”.