Asllani fut në mendime Interin, Brozoviç drejt Liverpulit

115
Sigal

Interi po e mendon seriozisht shkëmbimin e Marcelo Brozoviçit, pas paraqitjeve të mira nga Kristjan Asllani në miqësoret e verës.

Së fundmi raportohet se klubi zikaltër po mendon ta marrë në konsideratë propozimin e bërë nga Liverpuli.

Anglezët ofrojnë në këmbim të Brozovic një mes Nabi Keita dhe Robert Firmino dhe trajneri Simone Inzaghi duhet të flasë.