​Formacionet zyrtare, Itali – Suedi

1191
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Itali – Suedi
Italia dhe Suedia kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të play-offit, ku sonte do të vendoset se cila skuadër do të kualifikohet në Kupën e Botës.
Suedia ndeshjen e parë e kishte fituar 1:0, ndërsa sonte ky takim zhvillohet nga ora 20:45.


Sigal