Po bëheni gati për Vitin e Ri? Ja si do të jetë moti natën e ndërrimit të viteve

557
Sigal

Ndërsa dita e sotme u karkakterizua nga temperatura të ulta, e njëjta situatë do të vijojë edhe për ditën e nesërme.

Meterologët shprehen se pritet që nga e enjtja të kemi një rritje të lehtë të temperaturave, por kjo nuk do të vijojë gjatë, pasi ditët e fundit të vitit dhe nata e ndërrimit të viteve, do të jetë e ftohtë.

Për më shumë shihni parashikimin e motit në foton e mëposhtme: