Moti/ Ja çfarë kohe na pret nesër

799
Sigal

Pas ditëve të tëra me reshje shiu, e nesërmja sjell në vendin tonë më në fund temperaturat e stinës.

Sipas asaj që raporton faqja prestigjioze e parashikimit të motit, Accuweather, dita e nesërme pritet të jetë pa reshje shiu dhe me temperatura që do të arrijnë deri në 25 gradë celsius në zonat e ulëta.

Por edhe në zonat bregdetare dhe ato malore temperatura maksimale do të jetë mbi 20 gradë celcius.