FOTO/ Edhe nesër do të jetë shi! Ja kur hap koha

1338
Sigal

Edhe përgjatë ditës së nesërme, moti në vendin tonë do të jetë i vranët si dhe do të shoqërohet me reshje shiu në të gjithë territorin.

Ndërkohë që edhe në 3 ditët e para të javës moti nuk do të jetë i favorshëm për plazh, pasi në të gjithë territorin do të ketë vranësira të shoqëruara me reshje shiu, por temperaturat do të kenë një rritje të lehtë në të dy ekstremet.

Ndërsa pritet që nga dita e enjte e në vazhdim të kemi mot të kthjellët.

Ja si parashikohet Moti:

Image