Sigal

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret e njohura e cila tërheq gjithmonë vëmendje më stilin e saj dhe me postimet në rrjetet sociale.

Këtë herë këngëtarja ka surprizuar fansat e saj me postimin më të fundit në Instastory.

Jonida ka publikuar një foto ku ka pozuar toples para pasqyrës teksa ka mbuluar gjoksin me duar. Ndërkohë që mbi foto këngëtarja pyet fansat se “Kush është ajo?”.