VIDEO/ Rita Ora i tregon botës si kërcejnë shqiptarët

148
Sigal

Këngëtarja me famë botërore edhe një herë ka treguar se nuk e harron origjinën e saj.

Në një video të fundit këngëtarja Rita Ora është shfaqur duke kërcyer vallen shqiptare, duke i bërë fansat krenarë.

Rita edhe pse prej vitesh ndodhet në Mbretërinë e Bashkuar asnjëherë nuk harron origjinën e saj dhe herë pas here ndan me ndjekësit traditat shqiptare.

Krahas videos këngëtarja shkruan se gjatë rrugës është frymëzuar nga shqiptarët dhe vallja që kërcen është një nga të preferuarat e saj.