U ndanë rrufeshëm, Stresi nxjerr muskujt dhe i dërgon mesazhin e parë Kejsit: Jam unik

244

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi ka qenë prej vitesh në një lidhje me Kejsin, me të cilën lidhjen e bëri zyrtare edhe me fejesë.

Kejsi me zor e priti daljen nga burgu të Stresit, por mesa duket nuk ja kishte vlejtur, sepse vetëm pak kohë pasi ai doli nga burgu Kejsi i dha fund lidhjes me reperin.

Ndërkohë teksa po shijon pushimet, Stresi i ka dërguar një mesazh Kejsit duke treguar se është i lumtur, dhe nuk ka njeri më unik se ai.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, reperi shkruan:

“Jam njeri unik t’i s’mund të më çuditesh”, një status ky që i drejtohet në mënyrë jo të drejtpërdrejtë ish të fejuarës së tij, Kejsit.