Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6 muaj?

52
Sigal

Hailey Bieber është shtatzënë dhe për 6 muaj ne thjesht nuk dinim asgjë. Më pas, ajo dhe Justin, vendosën të ndanin me ne lajmin e ëmbël. Çifti publikoi një seri me foto dhe video ku tregohej barku i rrumbullakosur i modeles dhe morën mijëra urime nga njerëzit.

Deri më tani, nuk dihet as gjinia dhe asnjë detaj tjetër për bebushin që do të vijë në jetë, por Hailey është pak më shumë se 6 muajshe shtatzënë, që do të thotë se në fund të verës, bebi Bieber do të vijë në jetë.

Një burim tha për TMZ se çifti priti ca kohë për ta bërë publik lajmin e ëmbël, pasi duan ta mbrojnë shumë bebin e tyre. Sipas burimit, ata pritën kaq gjatë që të ishin të qetë dhe të sigurt nga paparacët dhe komentet.

Hailey ia doli që me sukses të mos na bëntë të dyshonim asnjë grimë për shkak të veshjeve të saj të gjera dhe stilit të modeles. E veshur me xhaketa të gjera serioze apo prej lëkure, pulovra oversize dhe me ca teknika që fshehin barkun e rrumbullakosur, Hailey, në mënyrë gjeniale na tregoi se po, mund ta fshehësh një shtatzëni, për plot 6 muaj!

#1

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6

#2

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6

#3

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6

#4

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6

#5

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6

#6

Si ia doli Hailey të na e fshihte shtatzëninë për plot 6