Shtatzënë për herë të dytë, Almeda Abazi tregon se çfarë i mungon për momentin

158
Sigal

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar disa foto të realizuara kohë më parë.

Në këtë mënyrë, Almeda ka treguar se i mungojnë shumë udhëtimet, për shkak të izolimit nga Covid-19.

Kujtojmë që Abazi është shtatzënë për herë të dytë dhe e ka cilësuar si një ngjarje të papritur në jetën e saj.