Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka për mua’

32
Sigal

Selena Gomez konfirmoi se është në një lidhje me producentin muzikor Benny Blanco.

Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka

Një llogari fansash postoi një foto bardh e zi të Selena-s dhe Benny-t dhe ish-ylli i Disney iu përgjigj disa komenteve.

“Ai është gjithçka në zemrën time,” shkroi Selena. “Ai është gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Pikë,” lexohet në tjetër koment. “Ai është edhe më i mirë se kushdo me të cilin kam dalë ndonjëherë. Fakt,” i shkroi Selena dikujt që komentoi pamjen e Benny-t.

Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka

Përpos këtyre, Selena ka pëlqyer disa postime në Instagram ku shkruhet se ajo ka konfirmuar romancën.

Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka
Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka

Ja dhe një foto:

Selena Gomez konfirmon lidhjen: ‘Ai është gjithçka

Selena dhe Blanco bashkëpunuan për këngën e saj “Single Soon”.