Selena Gomez dhe Justin Theroux ‘më shumë se vetëm miq’, Aniston nuk është e lumtur

728
Mandatory Credit: Photo by Chelsea Lauren/REX/Shutterstock (9637002ay) Selena Gomez WE Day California, Arrivals, Los Angeles, USA - 19 Apr 2018 WEARING JACQUEMUS SAME OUTFIT AS CATWALK MODEL *9438870an

Selena Gomez dhe Justin Theroux i kanë dhënë fund lidhjeve me partnerët e tyre.

Këngëtarja u nda nga Justin Bieber ndërsa, Theroux nga aktorja e famshme Jennifer Aniston.

Dhe tani 25-vjeçarja dhe aktori janë ‘më shumë se vetëm miq’. Jo të gjithë janë të tronditur nga romanca e tyre.

Megjithatë ylli i Hollywood, Aniston nuk është e lumtur mbi lidhjen e ish-bashkëshortit të saj me këngëtaren.

Selena deri më sot e ka konsideruar Jennifer si mentore.

Burimi thotë se Selena dhe 46-vjeçari janë njohur me njëri-tjetrin para shumë vitesh përmes menaxherit të tyre, por kanë rënë tërësisht në dashuri me njëri-tjetrin.

Ndërsa çifti ka një diferencë moshe prej rreth 20 vitesh, Selena dhe Justin raportohet se u afruan me nëjri-tjerin pasi u ndanë nga partnerët e tyre.

Këngëtarja u nda nga Justin pas një ribashkimi të shkurtër, menjëherë pasi u nda nga reperi The Weeknd, ndërsa Theroux dhe Aniston njoftuan divorcin e tyre në shkurt pas dy vitesh martesë.

Por Jennifer duket e tronditur nga ky lajm pasi e mendon si një tradhëti të madhe nga të dyja palët.

Selena ishte në fillim shoqe me Aniston. Ato u takuan në vitin 2009 dhe krijuan shumë shpejt miqësi me njëra-tjetrën.