Ronela Hajati sapo na riktheu fiksimin e adoleshencës

77
Sigal

Të gjitha gocat që kanë parë telenovela, e dinë shumë mirë që jo vetëm intrigat i mbanin para ekranit, por edhe William Levy.

E dimë që je grindur me shoqet se kush do të martohej me aktorin latin dhe nëse e ke harruar si periudhë, ja ku poston Ronela Hajati një foto me William Levy dhe papritur, u riktheve në adeshencë.

Ronela Hajati sapo na riktheu fiksimin e adoleshencës (dhe po, jemi

@RONELAHAJATIOFFICIAL/ INSTAGRAM
Ronela Hajati sapo na riktheu fiksimin e adoleshencës (dhe po, jemi

@RONELAHAJATIOFFICIAL/ INSTAGRAM

Ronela ka qenë në eventin GQ Men of the Year në Spanjë dhe ka realizuar ëndrrën e gocave, por të paktën ka postuar pak nga Levy në Instagram, sa për të na bekuar sytë dhe për të na ndezur xhelozinë.