Rita Ora tregon gjoksin si asnjëherë më parë

332

Këngëtarja Rita Ora ka publikuar një imazh ku shihet tejet provokative.

Derisa po shijon pushimet me familjen, ajo po ndan kohë edhe për fansat e saj të cilët i mbanë të informuar nëpërmjet imazheve. Në atë të fundit Rita e ka treguar gjoksin e formësuar ku duket shumë joshëse e veshur me të verdhë, ngjyrë kjo verore e cila i thekson më shumë ngjyrën e trupit. ‘Girls’ është projekti i saj i fundit për të cilin kritikat nuk kanë munguar shkak i tematikës dhe këngëtarja është detyruar të kërkoj falje.