Reperi i njohur feston ditëlindjen, dhe zbulon dëshirën e tij për këtë vit

83

Reperi i njohur, Ledri Vula, feston sot ditën e tij të lindjes. Ai mbush 34 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga miq dhe fansa, por pa dyshim më i veçanti është ai i nënës së tij. Ajo ka publikuar një foto pranë të birit dhe shkruan: “Shnet e jetë syni ninit”.

Image

Po ashtu reperi ka zbuluar edhe një dëshirë të tijën në këtë ditëlindje. “Dëshira ime për këtë vit është të kthehem me koncert e me jua pa duart nalt 1010”, shkruan reperi. Edhe fansat e tij mezi po presin ta shohin reperin të përformojë sërish me hitet e tij më të reja.