Pushime në Jug të Shqipërisë, Enca poston foto provokuese nga pishina: Jeta është e bukur

62

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia po vazhdon ta shijojë diellin në jug të vendit Shqipëri.

Ajo është shfaqur para një pishine, teksa mban në dorë një trëndafil të bardhë.

“Jeta është e bukur”, shkruan Enca krahas fotos.

Ajo realizoi para disa ditëve këngën e saj më të re “Ku mete”, këngë kjo që pas katër jave numëron 4.1 milionë klikime në Youtube.

Kujtojmë se Enca kishte paralajmëruar një album dhe disa klipe këtë vit por që duket se planet e saj dështuan për shkak të pandemisë së koronavirusit.