Pse Rihanna e veshi djalin me rozë në fotot e tij të para

16
Sigal

Djali i Rihanna-s dhe A$AP Rocky-t, Riot Rose, dukej i adhurueshëm në fotot e tij të para, i veshur më një kostum në ngjyrë rozë të lehtë.

Rihanna ka komentuar më parë se pse i pëlqen t’i veshë djemtë e saj me rozë ose me rroba që kanë dizenjo lulesh.

“Më pëlqen ta vesh me gjëra që nuk duken si rrobat e foshnjës. E vesh me gjëra me lule. Me rozë të fortë. Më pëlqen kjo. Më pëlqen të ketë lirshmëri në modë. Unë [për vete] gjithmonë blej te sektori i meshkujve,” tha ajo për British Vogue në mars.

Ashtu si mami Rihanna, djemtë e saj duken mirë me çdo ngjyrë.

Së fundmi, fotografi i njohur Miles Diggs, i cili njihet si Diggzy, publikoi disa momente të çiftit me dy djemtë e tyre, Riot Rose dhe djalin e madh, RZA.