Jonida Shehu prezanton për herë të parë të ëmën, dhe vajza e saj e vogël qenka një kopje e gjyshes…

197
Sigal

Moderatorja Jonida Shehu ka zgjedhur një ditë të veçantë, për të ndarë një foto të rrallë të së ëmës me vajzën e saj. Ajo ka publikuar për herë të parë një pozë të nënës së saj, bashkëngjitur një shprehjeje të famshme.

“Për botën ti je thjesht një nënë. Për familjen tënde ti je e gjithë bota”,– shkruan Jonida Shehu, përkrah fotos.

Por, ajo që bie në sy është ngjashmëria e madhe e vajzës së moderatores me gjyshen e saj. Ndjekësit nuk kanë lënë pa e përmendur këtë detaj, teksa kanë komentuar në profilin në Instagram, të Jonida Shehut.