Policia lë jashtë stadiumit këngëtarin e njohur

230

Policia e Kosovës nuk e ka lejuar hyrjen në stadium të këngëtarit Noga.

Noga është nxjerrë jashtë nga stadiumi Fadil Vokrri pasi me vete pati gjëra të cilat nuk lejohet në një ndeshje futbollistike.

Sipas burimeve të “Indeksonline” këngëtari ka rezistuar që të kontrollohet nga policia dhe ka mbetur jashtë stadiumit. Në videon e publikuar nga “Indeksonline” shihet se si Noga rezistonte në drejtim të policisë.