Pas lajmit se Asap Rock tradhtoi Rihannën, flet për herë të parë mikesha e saj

152
Sigal

Disa orë pasi në rrjet qarkulloi lajmi se partneri i Rihannës ka tradhtuar këngëtaren me miken e saj më të mirë, më në fund vjen reagimi i kësaj të fundit.

“Gjithmonë kam besuar se një gënjeshtër e pabazë e përhapur në mediat sociale nuk meriton ndonjë përgjigje apo sqarim, veçanërisht një gënjeshtër kaq e turpshme,” shkroi ajo në Story.

Image

“Fillimisht mendova se këto thashetheme të rreme – të fabrikuara me një qëllim kaq keqdashës – nuk do të merreshin seriozisht. Megjithatë, në 24 orët e fundit më është kujtuar se jetojmë në një shoqëri që është kaq e shpejtë për të folur për tema, pavarësisht nga baza faktike dhe se asgjë nuk është jashtë kufijve,” vazhdoi ajo.
“As edhe gjatë asaj që duhet të jetë një nga periudhat më të bukura dhe më të festuara në jetë. Prandaj më duhet të flas pasi kjo nuk është e drejtuar vetëm ndaj meje, por ka të bëjë me njerëz për të cilët kam shumë respekt dhe dashuri. Ndërsa Rih po vazhdon të jetojë shtatzëninë e saj të qetë dhe të veshur më së miri dhe unë i kthehem biznesit tim – u uroj të gjithëve një fundjavë të bukur të Pashkëve
!”– përfundoi Amina.

Image

Edhe një burim pranë “TMZ” ka shkruar se e gjitha kjo ëhstë një farsë e shtisur nga Pisano dhe se të tilla pretendime janë të rreme dhe të pabaza.

Image

Image