Pas kimisë dhe thashethemeve, ylli i “365 Days” sqaron marrëdhënien me Khloe Kardashian

75
Sigal

Aktori italian Michele Morrone, u shfaq në sfilatën e Dolce & Gabbana dhe Kim Kardashian për të bërë trazira. Ai u pa shumë i afërt me Khloe Kardashian dhe ndonëse bisedat e tyre dukeshin të thella, për ne ishte një flirt dhe kimi e papërballueshme.

Morrone publikoi edhe këtë foto, në të cilën e sheh me admirim Khloe.

Pas kimisë dhe thashethemeve, ylli i “365 Days” sqaron

@IAMMICHELEMORRONEOFFICIAL/ INSTAGRAM

Por, me spekulimin e menjëhershëm të fansave, të cilët donin me shpirt që aktori dhe Kardashian të krijonin diçka mes tyre, sipas Morrone, “Dolce & Gabbana u kërkoi që të uleshin pranë njëri-tjetrit dhe se Khloe ishte shumë e sjellshme”. Kaq.

Gjithsesi, ne besojmë te kimia dhe e dimë se herët apo vonë, do të takohen sërish bashkë.