Pas divorceve të bujshme, Ariana Grande dhe Ethan Slater fotografohen për herë të parë si çift

14
Sigal

Ariana Grande dhe Ethan Slater u panë duke shijuar një udhëtim në Disneyland, duke shënuar herën e parë që ata shihen bashkë në publik. Dalja e tyre vjen pasi të dy janë duke u divocuar nga partnerët përkatës.

Të premten, çifti u pa duke pritur për një udhëtim me disa miq, në fotot e siguruara nga blogu i famshëm Deuxmoi.