Pas 25 vitesh martesë, gazetari i njohur dhe gruaja e tij vendosin të ndahen: Ndjenja është e fortë, por…

91
Sigal

Çifti i njohur Italian Sonia Bruganelli dhe gazetari Paolo Bonolis i kanë dhënë fund martesës pas 25 vitesh.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatori i njohur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale.

“Ne jemi të ndarë, por jemi më të bashkuar se kurrë. Ne do të vazhdojmë të jemi për familjen tonë, për njëri-tjetrin. Ndjenja është e fortë, por nuk është më ajo që na afroi”,- shkroi Paolo.

Dyshja u treguan se arsyeja që i dhanë fund marrëdhënies së tyre shumëvjeçare nuk ishte për shkak të tradhtisë por sepse ndjenjat për njëri-tjetrin nuk ishin më si në fillim.

Pas 25 vitesh martesë, gazetari i njohur dhe gruaja e tij vendosin të

Ish-çifti janë prindër të tre fëmijëve. Paolo zbuloii se ka në plan të punojë dhe për pak kohë në ekran dhe pastaj të tërhiqet, në mënyrë që t`i kushtohet fëmijëve.