Olta Gixhari ‘sfidon tërmetin’, poston foto provokuese

678
Sigal

Aktorja, Olta Gixhari ka vendosur që të largohet nga tensionet dhe paniku, duke kaluar një fundjavë në plazh. Duket se larg frikës, Gixhari po shijon këto ditë fund shtatori.

E veshur me bikini të bardha aktorja ka nxjerr në pah hiret e saj bombastike, duke ‘sfiduar tërmetin’ e fuqishëm që përfshiu Shqipërinë.

Prej kohësh aktorja nuk reshtet së pushuari buzë plazheve. Muajt e verës i kaloi në Spanjë, ndërsa ka pohuar se ka gjetur dhe dashurinë e jetës së saj.