Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve

98

Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Raportohet bukuroshja shqiptare është lidhur me Romain Gavras gjatë karantinës dhe sipas miqve, çifti janë “të dashuruar prej muajsh”.

Madje, dyshja ka vendosur të kalojë bashkë edhe ditët e nxehta të verës. Me një grup miqsh, ata kanë shijuar detin dhe rrezet e diellit, teksa s’mundën t’i shpëtonin dot syrit të paparacëve.

Në një moment, Rita ka hequr bikinit e saj duke u zhytur topless në det pranë partnerit të ri, ndërsa fotot e këngëtares kanë bërë xhiron e rrjetit.

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)

Nuk përmbahet Rita Ora, heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO)