Nuk ndalet Kida, pas biondes provon një tjetër ngjyrë në flokët e saj

71

Kida është një këngëtaret më “IN” të momentit. Kohët e fundit, ajo ka ekperimentuar shumë me ‘look’-un e saj. Nga një brune besnike u kthye në një bionde për klipin e ri “Edhe sa”.

Mirëpo duket se ky ndryshim nuk ka zgjatur shumë për bukuroshen, pasi ka bërë një tjetër hap në pamjen e saj.

Kida ka ndjekur modën e verës dhe i ka lyer flokët rozë. Sakaq, këngëtarja ka publikuar disa foto të reja në Instagram, ku shfaqet me ‘look’-un e ri që i shkon shumë.

Ndërkohë komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, pasi ata nuk kanë nguruar ta komplimentojnë.