Nuk mundi të shkonte në koncert në Gjermani. Xhensila Myrtezaj zbulon shkakun

367

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka njoftuar fansat e saj se nuk do të jetë e pranishme në koncertin që do të mbahej në Gjermani. Shkak për këtë ka qenë një problem me vizën e punës.

Ajo ka lajmëruar ndjekësit në rrjetet sociale se do të jetë e pranishme sapo të zgjidhet sitauata.

‘U kerkoj ndjese te gjitheve qe ne pamundesi per te qene sonte prane jush per shkak te problemit te vizes se punes, ju premtoj qe shume shpejt do jemi ne nje date tjeter shume te afert bashke. Me shume keqardhje dhe dashuri Xhensila.’ ka shkruar Xhensila.