Nuk ka më dyshime! Arbenita dhe Fero prindër për herë të parë, publikohet fotoja e modeles me barkun e rrumbullakosur

32
Sigal

Ditën e djeshme Arbenita dhe Fero njoftuan se i dhanë fund beqarisë pasi kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare.

Së fundmi një foto e siguruar nga Iconstyle vërteton se çifti do të bëhen prindër për herë të parë dhe kjo gjë e shpjegon më së miri “martesën” e shpejtë të çiftit.

Në foton e publikuar Arbenita shfaqet me fustanin e ngjitur pas trupit ku i dallohet barku i rrumbullakosur.