Nuk fshihen më, Eduart Grishaj mesazhe ‘të koduara’ me Arbana Osmanin

694
Sigal

Arbana Osmani është në sezon pushimesh dhe duket se po i shijon më së miri. Por, detaje të shumta na tregojnë se bashkë me të ndodhet dhe regjisori, Eduart Grishaj. Ditën e djeshme ata postuan foto nga një vend bregdetar, dhe dallohej qartë që ishte i njëjti vend

Moderatorja kishte postuar foto me bikini në Instagram, mbi të cilën shkruante titullin e një kënge spanjolle të bërë hit tashmë e Pedro Capo-s ,“Calma”.

Ndërkohë ditën e sotme në një vozitje me makinë, Eduart Grishaj vënë në sfond këngëtn “Calma” dhe shkruan fjalë nga teksti i saj “liento y contento”(ngrohtë dhe i lumtur).

Pak kohë më parë moderatorja ishte me pushime në ishujt grek dhe në komentet e saj në rrjete sociale bëri me dije se destinacioni i radhës ishte Barcelona.