Një tjetër bashkëpunim? Ja çfarë paralajmëroi Beatrix Ramosaj

129
Sigal

Një bashkëpunim i ri muzikor do të vijë shumë shpejt nga Albërije Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj.

Image

Kështu e la të nënkuptohej Albëria nga një fotografi që postoi në InstaStory, ku ishte në një studio muzikore, teksa ka etiketuar Beatrixën.

Image

“Vjen shumë shpejt”, shkroi Albëria në mbishkrimin e fotografisë, e cila më vonë u ripostua edhe nga Trixa.

Image