Ngritën dyshime për një rikthim, Loredana dhe Mozzik të dy në Zvicër. A janë bashkë reperët?

163
Sigal

Loredana dhe Mozzik përsëri bashkë? Është një pyetje që bëhet shpesh nga ndjekësit e tyre mes ndarjeve dhe ribashkimeve të shumta të dyshes.

Dhe e njëjta pyetje po qarkullon sërish në mediat sociale pasi dy reperët janë shfaqur të dy në Zvicër. Megjithatë, përgjigja këtë herë ka gjasa të jetë ‘Jo”.

Image

Mozzik ndodhet në Zyrih bashkë me të vëllanë, Getinjo, i cili ka publikuar po ashtu foto me atë dhe miq të tjerë duke lënë të kuptohet se janë bahskë dhe për punë.

Image

Ndërkohë, ditën e sotme edhe Loredana ka publikuar disa foto nga kryeqyteti sviceran ku shihet bashkë me vajzën e tyre, Hanën.

Image

Kjo vjen pak pasi reperja riktheu të gjitha postimet e përbashkëta me Mozzik, në Instagram. Reperja ka rikthyer në profilin e saj të gjitha fotot që ka pasur me Mozzik, dhe kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re nga ndjekësit e saj. Loredana ka rikthyer postimin ku bënte me dije se është ndarë nga Mozzik. Gjithashtu ajo ka risjellë edhe foto të tjera ku dyshja shihen të përqafuar, lajmërojnë projekte muzikore apo albumin e ri.

Nuk dihet arsyeja se pse Loredana vendosi të rikthejë postimet me Mozzik, megjithatë fansat kanë vërshuar me komente në postimet e vjetra kur kërkojnë një ribashkim.

Nga ana tjetër në Instagramin e Mozzik postimet e tij janë ku ai shfaqet vetëm ose në koncerte.

Çifti i dha fund lidhjes pas ribashkimit verën e 2021. Loredana shkruante se duhen shumë por janë dy kokëfortë dhe nuk mund të rrinë me njëri-tjetrin prej kësaj. Por teksa të gjithë po shpresonim për një ribashkim të tretë të tyre, Loredana ka treguar edhe problemet që ajo kishte me Mozzik. Reperja ka zbuluar së fundmi se nuk ka asnjë kontakt me Mozzik.

Image

Image

ImageImage