Nëna e Kardashian në superformë në moshën 62-vjeçare

526
Sigal

Kris Jenner, nëna e vajzave te famshme Kardashian ka një formë të shkëlqyer. Ajo është fotografuar ditën e djeshme shumë në formë dhe me një veshje trendy.

Me një bluzë të ngushtë dhe pantallona lëkure Kris dukej e mrekullueshme.

Edhe pse është 62 vjeç me format trupore ajo i bën konkurrencë edhe vajzave të saj.

foto galeri foto galeri foto galeri