Në pritje të ëmbël, moderatorja e njohur Klea Huta publikon foton me barkun e rrumbullakosur

419
Sigal

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe Elgit Doda së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

Gjatë kësaj periudhe te veçantë për të, Klea është treguar mjaft e rezervuar, duke publikuar pak foto në rrjetet sociale.

Po duket se së fundmi ajo “ka thyer rregullin”. Klea ka publikuar një foto, ku shfaqet duke prekur barkun e rrumbullakosur.

‘Bebi i Klesa’, shkruan ajo në përshkrimin e fotos.