Në ditën e gruas, Anjeza Shahini zbulon gjininë e bebes…

358
Sigal

Në muajin nëntor të vitit të kaluar Anjeza Shahini na tregoi të gjthëve me anë të një fotoje që së shpejti do të behej nënë.

Për këngëtaren e njohur shqiptare ky është 8 Marsi më i bukur. Festa e gruas, e ka gjetur Anjezën nënë të një vogëlusheje. Këtë gjë na e ka treguar vetë Anjeza me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Këtë vit festoj ditën e gruas si një mami e një vajze të vogël sa një gogël ???që quhet TORI (Victoria Kelis Connnolly) ?”- shkruan ajo.

Ndër të tjera Anjeza Shahini ka vite që tashmë është larguar nga Shqipëria, dhe ka ndërtuar një jetë të re në Angli me diplomatin anglez Paul Edward Conolly. Këngëtarja shqiptare dhe diplomati anglez kanë tre vjet që janë martuar.