Moderatorja e njohur pyetet për virgjërinë, përgjigja e saj i ka lënë pa fjalë të gjithë…

343
Sigal

Fjoralba Ponari ka ndarë me fansat në Instagram idetë e saj rreth virgjërisë. Moderatorja është pyetur se çfarë mendon dhe duket se ajo është përgjigjur pa komplekse. “Si mendon, virgjëria në Shqipëri është tabu apo injorancë?”,u pyet moderatorja nga fansat, e cila nuk ngurroi t’i përgjigjej.

95cf5f59 Beec 45e0 Ad55 Dc7c9900f481 473x1024 139x300

“Për sa kohë ka meshkuj që zgjedhin të bredhin lule më lule vet por nusen e duan të virgjër… e femra që zgjedhin të kenë marrëdhënie, e kur vjen koha e martësës në fund qepen, sikur ajo pika e gjakut do i vejë vulën zgjedhjeve të së kaluarës së saj… Flasim për tabu…aty ku me ndërgjegje himeni vlen më shumë se dëshirat dhe emocionet individuale.”-shkruan Ponari.