Modelja e njohur Shqiptare zhvishet në borë

326

Oriola Marashi ka vendosur që ti ngrit temperaturat edhe në borë

Ajo është duke realizuar në fotosesion të ri dhe është shfaqur në male, por vazhdimisht po qëndron në Barcelonës, ku tashmë ka të reshura të borës, duke pozuar në kilota dhe pothuajse e zhveshur.
Bukuroshja shqiptare, ka qenë vazhdimisht vizitore e Spanjës këtë vit, ku ka bërë foto të nxehta. E tillë është edhe fotoja e fundit e saj.

          

Oriola Marashi