Modelja e njohur ‘çmend’ rrjetin me foton seksi dhe provokon: Fruta apo…? Merr përgjigjet ‘pikante’

297

Françeska Jaçe duket se po e shijon plotësisht periudhën e verës, pasi e kemi parë në foto me bikini dhe buzë detit duke shijuar diellin. Ndërsa është me pushime, ish-banorja e Big Brother ka ndarë një foto provokuese në rrjete sociale, me bikini dhe me format e saj bombastike.

E ulur në shezlong, me këmbët të hapura dhe një pjatë fruta përpara, modelja bukuroshe shkruan: “Fruta apo…?”

Aq kanë dashur ndjekësit që të shkruajnë komente të ndryshme, nga më pikantet.

“Ti je pjeshka ime e preferuar,”– shkruan njëri nga komentuesit.

“Të hënksha frutat o shpirttt,”- shkruan një tjetër ndjekës.

“Provokacia”,-vijon një tjetër.

“Frutat të zgjasin jeten kurse ato po shtyhen kush të futet më parë në gojën tënde,”– është shprehur një tjetër komentues.

Provokimet e hapura të modeles seksi, nuk kishte se si të mos merrnin komente të tilla!