Miqësi e vjetër? Era Istrefi shoqëron çiftin e famshëm në udhëtimin “romantik”

309
Sigal

“Erkenci Kus” është seriali turk më i ndjekur i momentit, ku aktorët kryesorë janë Can Yaman dhe Demet Ozdemir. Të dy kanë kohë që përfliten se janë në një lidhje dashurie, por ende nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë.

Sot, aktori me origjinë shqiptare Can publikoi një video në praninë e Demet ku po shijonin një xhiro me teleferik në dëborë.

Këtë xhiro të bukur e shoqëruan me hitin e Era Istrefit, “Bon Bon”, i cili ka kaluar të gjithë kufijtë duke arritur 648 milionë klikime në Youtube.