Meghan Markle thyen dhe njëherë tjetër rregullat ,kësaj here kodin mbretëror të veshjes në Afrikë

493
Sigal

Meghan Markle dhe Princi Harry gëzuan fansat kur dolën jashtë në Cape Town këtë pasdite.

Veshja e veshur nga Dukeshka e Suusex tashmë është shitur në internet por ja se si e prishi zgjedhja e saj protokollin mbretëror.Meghan Markle, 38 vjeç, dukej e mrekullueshme me një fustan të zi dhe të bardhë kur ajo dhe Prince Harry, 35 vjeç, dolën jashtë për ditën e tyre të parë në Cape Town.

Ata lanë fëmijën e tyre Archie Harrison me dado kur u futën në angazhimin e parë të turneut të tyre të 10-të mbretëror.Ndërsa veshja e Meghan ishte një hit i madh për adhuruesit e familjes mbretërore, kishte një element për atë që Mbretëresha nuk do ta pëlqente.

Anëtarët e Familjes Mbretërore pritet t’i përmbahen një kodi të rreptë të veshjes për angazhimet zyrtare.