Me një fustan të bardhë që i nxirrte në pah linjat e saj, Armina Mevlani shkëlqeu në Kanë

626
Sigal

Bukuroshja, Armina Mevlani ka zgjedhur të parakalojë në tapetin e kuq në Kanë me një fustan të thjeshtë, në ngjyrën e bardhë që i nxirrte në pah hiret e saj.

Ngjitur pas trupit dhe pa shumë dekolte, Armina dhuroi një pamje të fisshme

Ajo kishte zgjedhur të vinte e thjeshtë si në tualet edhe në veshje, duke bërë një model të njohur flokësh, që i përshtatet natyrales dhe make-up në ngjyrën nude.